Hakkımızda

Sustainable Partner

Panda Alüminyum, Avrupa’nın önde gelen yassı alüminyum üretimi firmalarından biri olarak merkezi Ankara’da olan yüksek kalitede yassı haddelenmiş alüminyum üreticisidir. Seherli Grup bünyesinde 2006 yılından bu yana ambalaj sektörü, dayanıklı tüketim malları sektörü, otomotiv ve soğutma sistemleri gibi yüksek katma değerli endüstriler için güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde hizmet veren önemli bir iş ortağı olmuştur.

Kurulduğu günden beri, inovasyona önem veren çözüm ortağı olmak ve çevreyi korumak gibi kavramları benimseyerek vizyonunu belirleyen Panda Alüminyum, güçlü ürün gamıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını her zaman başarıyla yerine getirmiştir.

Geliştirdiği yenilikçi çözümlerle sektöre yön veren Panda Alüminyum, stratejik ortak olma anlayışını benimseyerek her zaman müşterilerinin en büyük ve güvenilir destekçisi olmuştur.

Çevre bilinci yaklaşımının en önemli misyonu olarak kabul eden Panda Alüminyum, ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, Rosh sertifikası, Kosher ve FDA gibi birçok önemli belgeyi almaya hak kazanmıştır. Ayrıca, müşteri odaklı yaklaşımı ve güçlü kurumsal altyapısı ile 30 farklı ülkeye ihracat yaparak yıllık 30.000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Ankara-Kahramankazan ilçesindeki tesisinde 250’yi aşkın çalışanı ile sektöre yenilikler getirmekle beraber ülkemiziz gelişimine ve hedeflerine, AR-GE çalışmaları ile ulaşabileceğine inanan Panda Alüminyum; her yıl araştırma faaliyetlerine 10 milyon TL bütçe ayırarak yeni makine prototipleri ve farklı sektörlere alternatif uygulamalar kazandıracak yenilikçi çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye İhracatçılar Meclisi istatistiklerine göre; Panda Alüminyum, Türkiye’nin en büyük 1000 ihracatçı firması arasındadır.

Panda Alüminyum’un “Smile of partners is our priority” ve “Easy Business” yaklaşımları çerçevesinde bağlı kaldığı değerler ise şunlardır:

  • Paydaşlarımızın sürdürülebilir ortağı olmak ve mutluluğu için hizmet etmek,
  • Çevresinde yer alan tüm gerçek ve tüzel kişilerle kaliteli ilişkiler tesis etmek,
  • Hiçbir şekilde kaliteden ödün vermemek
  • Dünyanın geleceği için daha az tüketerek üretmek,
  • Yüksek sorumluluk bilinciyle hareket etmek,
  • İnsan odaklı olmaktır.