ALUEXPO 10-12 Ekim Tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşti

Alüminyum sektörünün önemli etkinlikleri arasında yer alan ve bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı ALUEXPO, 10-12 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Biz de Panda Alüminyum olarak 9. Hol B110 numaralı stantta yerimizi aldık. Ayrıca bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Uluslararası Alüminyum Sempozyumu, sektörün dünyadaki ve Avrupa’daki önde gelen kuruluşlarının katılım ve desteği ile TALSAD’ın öncülüğünde gerçekleşti.

% 100 Çevreye duyarlı yaklaşımıyla alüminyum sektöründe çözümler üreten Panda Alüminyum olarak hazırladığımız stant yerli ve yabancı ziyaretçilerimiz tarafından büyük bir ilgi gördü. Hem mevcut müşterilerimizle hem de ürünlerimizle ilgilenen yerli ve yabancı misafirlerle fikir alışverişinde bulunma imkanımız oldu. “Çevreye Duyarlı Panda” temasıyla hazırladığımız görsel ve animasyonlar ziyaretçiler tarafından büyük bir beğeniyle takip edildi.

Ticaret Direktörümüz Okan Gür yapmış olduğu açıklamada şunları dile getirdi :

“Panda Alüminyum olarak AluExpo fuarına gösterilen ilgiden oldukça memnunuz. AluExpo Istanbul Dünya çapında global sektör öncüleri ile yerel müşterilerin buluşma noktası. Üç gün süren fuar boyunca önemli sayıda ziyaretçi standımızı ziyaret etti. Bu sürede hem firmamızı ve ürünlerimizi tanıtma hem de potansiyel iş ortaklarımızla tanışma fırsatımız oldu.  2 yılda bir yapılan bu fuara 2021 yılında da katılmayı temenni ediyoruz.”

ALUEXPO 10-12 Ekim Tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşti